Відкриття нового стадіону "Колосок" у Борисполі

Від тепер у Борисполі два стадіони. «Колосок» на вулиці Горького відкрили 23 квітня. Після капітального ремонту стадіон став повноцінним майданчиком для розвитку дитячого спорту. Його реконструювали, відновили трибуни, роздягальні, провели електрику та воду. Також облаштували поли футбольного поля.

 

« - Ми не будемо зупинятися продовжувати роботи, огородження від магазину «Фора» побудувати, треба сектори за воротами треба трохи підремонтувати і я думаю, для дітей буде достатньо для того, щоб тут грати і тренуватись. Це футбольне поле – стандартне, 105х68 м, так що тут можна не лише тренуватися, а й проводити міські, обласні і республіканські змагання»

 

Директор Бориспільського міського Центру спорту.

Микола Костянець.

 

Президент федерації футболу України Анатолій Коньков подарував дітям футбольні м’ячі, що б юні спортсмени мали змогу негайно почати займатися улюбленою справою, а також Анатолій Дмитрович мав честь першим випробувати новий стадіон.


Мер Борисполя Анатолій Федорчук зазначив, що міська лада приділяє багато уваги розвитку спорту. Про це свідчить сума, вкладена в центральний стадіон «Колос».

За останні 2 роки більш як два з половиною мільйонів гривень, а в «Колосок» інвестували близько 400 тисяч гривень.

Дитячий стадіон – відкрито, і вже на «Колоску» почалися змагання юних футболістів на першість міста

 


Контакти

Телефон: (04595) 5-50-60, (04595) 6-11-96

Адрес: м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 84, 3 поверх