Відкриття будинку культури

   Сьогодні після 24-річного простою в Борисполі урочисто відкрили багатофункціональний будинок культури

 

   Як передає кореспондент «Коментарів», в ході урочистої церемонії відкриття голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк зазначив, що реконструкція даного об´єкта проводилася в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України та комплексної програми розвитку Київської області «Київщина без окраїн».

 

   «Сьогодні ми відкриваємо 734 -й будинок культури на Київщині. Це виконання доручень та соціальних ініціативи Президента, спрямованих, у тому числі, на відродження культури, відкриття соціальних центрів, центрів творчості з тим, щоб створити належні умови для творчого розвитку майбутнього покоління», - сказав Присяжнюк.

 

   При цьому він підкреслив, що даний об´єкт є позитивним прикладом впровадження програми державно-приватного партнерства, оскільки в його відновлення були залучені не тільки кошти міста, а й меценатів. Тільки в цьому році на реконструкцію будинку культури було витрачено близько 7,5 млн грн. У цілому проект оцінюється в 9 млн грн.

 


   Присяжнюк також додав, що Київська міськдержадміністрація й надалі приділятиме велику увагу відродженню осередків культури в регіоні. Зокрема, в планах КОДА - переведення близько сотні центрів творчості регіону на альтернативні джерела енергії.

 

   У свою чергу, міський голова Борисполя Анатолій Федорчук повідомив, що відновлений після пожежі будинок культури пустував близько 24 років. Тільки в 2010 році почалася його реконструкція. «Тому відкриття будинку культури - це, безумовно, історична і знакова подія для нашого міста», - сказав мер.

 

   За його словами, в будинку культури створені всі необхідні умови для розкриття творчого потенціалу мешканців міста, особливо дітей та молоді. Тут обладнаний зал для глядачів на 360 місць, філія центральної міської бібліотеки, спортивний зал для занять вільною боротьбою. Також створені вокальний і танцювальний гуртки.

 

   Крім того, Федорчук повідомив, що за ініціативою молоді розглядається можливість будівництва на базі будинку культури скеледрому.


Матеріал взятий з сайту: Коментарі

Контакти

Телефон: (04595) 5-50-60, (04595) 6-11-96

Адрес: м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 84, 3 поверх