Відкриття садочку в смт Велика Димерка

http://pravdatut.ua/news/dlya-dymerskyh-doshkilnyat-lito-zakinchylosya-vidkryttyam-sadochka

0 Comments

Відкриття нового стадіону "Колосок" у Борисполі

Від тепер у Борисполі два стадіони. «Колосок» на вулиці Горького відкрили 23 квітня. Після капітального ремонту стадіон став повноцінним майданчиком для розвитку дитячого спорту. Його реконструювали, відновили трибуни, роздягальні, провели електрику та воду. Також облаштували поли футбольного поля.

 

« - Ми не будемо зупинятися продовжувати роботи, огородження від магазину «Фора» побудувати, треба сектори за воротами треба трохи підремонтувати і я думаю, для дітей буде достатньо для того, щоб тут грати і тренуватись. Це футбольне поле – стандартне, 105х68 м, так що тут можна не лише тренуватися, а й проводити міські, обласні і республіканські змагання»

 

Директор Бориспільського міського Центру спорту.

Микола Костянець.

 

Президент федерації футболу України Анатолій Коньков подарував дітям футбольні м’ячі, що б юні спортсмени мали змогу негайно почати займатися улюбленою справою, а також Анатолій Дмитрович мав честь першим випробувати новий стадіон.


Read More

Відкриття будинку культури

   Сьогодні після 24-річного простою в Борисполі урочисто відкрили багатофункціональний будинок культури

 

   Як передає кореспондент «Коментарів», в ході урочистої церемонії відкриття голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк зазначив, що реконструкція даного об´єкта проводилася в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України та комплексної програми розвитку Київської області «Київщина без окраїн».

 

   «Сьогодні ми відкриваємо 734 -й будинок культури на Київщині. Це виконання доручень та соціальних ініціативи Президента, спрямованих, у тому числі, на відродження культури, відкриття соціальних центрів, центрів творчості з тим, щоб створити належні умови для творчого розвитку майбутнього покоління», - сказав Присяжнюк.

 

   При цьому він підкреслив, що даний об´єкт є позитивним прикладом впровадження програми державно-приватного партнерства, оскільки в його відновлення були залучені не тільки кошти міста, а й меценатів. Тільки в цьому році на реконструкцію будинку культури було витрачено близько 7,5 млн грн. У цілому проект оцінюється в 9 млн грн.

 


Read More

Ремонтні роботи в будинок культури у м. Борисполі

У будинку культури міста Борисполя ведуться ремонтні роботи. Репортаж з будівельного майданчика у сюжеті телеканалу "Бориспіль"


Read More

У Борисполi вiдкрився новий дошкільний навчальний заклад комбінованого типу

   Напередоднi нового навчального року, 29 серпня, після капітального ремонту відбулося урочисте відкриття дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комбінованого типу № 3. 

   На відкритті дитячого садку був присутнiй голова Київської обласної державної адміністрації Анатолiй Присяжнюк, Бориспiльський міський голова Анатолiй Федорчук, директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Наталiя Iванiвна Клокар, депутат Київської обласної ради Микола Корнійчук. Також на вiдкриття завiтали представники депутатського корпусу та керівний склад міста, працівники управління освіти і науки Бориспільської міської ради, завідувачі дошкільних навчальних закладів мiста та майбутні вихованці зi своїми батьками.


Read More

Контакти

Телефон: (04595) 5-50-60, (04595) 6-11-96

Адрес: м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 84, 3 поверх